Všichni autoři

Přehled všech členů redakce, včetně jejich posledních článků:

Jirka je spoluzakladatelem Revheada a protože nevynechá jedinou příležitost se setkat s lidmi podobně nakaženými motorismem, založil komunitu Revhead Society. Vystudoval automobilní a dopravní inženýrství a i jeho profesní práce se motá kolem vývoje motorů.
Jirka je náš akční hrdina. Jako jediný se nebojí tlačit na limit i supersportovní motorky, řídit letadlo s 200 lidmi nebo být armádním právníkem. Pouští se do velkých věcí a občas o tom píše velké články.
Michal je původní zakladatel Revheada a tak se stará i o chod webu. Živí ho marketing, ale životní láskou jsou pořád auta. Nemá rád regulace a o to víc v silniční dopravě. Protože je konzerva, tak rád řadí manuálem a preferuje atmosféry s šesti válci a pohonem vzadu - proto jsou jeho srdcovkou starší BMW a Porsche.
Znalec kubánských rumů, doutníků, žen a sexuálních praktik, na které si nikdo jiný z redakce netroufne. Po silnicích východní Moravy donedávna proháněl Clio RS, ale vždy o trochu pomaleji, než by zbytku redakce přišlo adekvátní. Byl to labužník každým coulem. Konečně však byl zkrocen ženou, a tak už nepíše.
Petr je náš externí spolupracovník, který se nebojí podepsat ani pod ty nejkontroverznější texty. A to se v dnešní době cení. Má zkušenosti z médií i z nejmenované automobilky.