fbpx

Revhead vůbec není komerční projekt. Naopak, je to projekt pro radost, který je – a vždycky bude – ztrátový. Ale neřešíme to, baví nás to a budeme psát, i když na benzín nebude.

Nicméně, pokud nám chcete trochu pomoct, využívejte občas rozcestník níže. Až se budete chystat na další roadtrip a budete vybírat hotel na Booking.com, zařizovat si cestovní pojištění nebo hledat třeba možnosti povinného ručení, proklikněte se na jejich stránky přes náš odkaz. Pro vás se cena nezmění, ale my z toho budeme mít malou provizi pár korun. Třeba nám to zaplatí aspoň hosting :) Díky moc

Povinné ručení
Havarijni pojisteni
Cestovni pojisteni
hotely a ubytovani
pujceni auta

Proč povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění nebo ubytování od Revheada? Spolupracujeme s ePojištění.cz a Booking.com, abychom vám nabídli to nejlepší a zároveň to nejlevnější. ePojištění.cz je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Díky objemům si může dovolit nabízet ty nejnižší ceny. Jak to víme? Jeden z nás v tomto oboru pár let působil, společnosti ePojištění dodal řadu spokojených zákazníků, zná se s managementem, zaměstnanci i majiteli a v neposladní řadě je i dlouholetým zákazníkem, stejně jako členové rodiny. To je důvod, proč jsme je pustili na náš web a proč s nimi spolupracujeme.

Nabídky na této stránce cenově zcela odpovídají nabídkám na stránce ePojištění. Při sjednání pojištění v žádném případě neplatíte nic navíc. ePojištění nám pouze přidělí menší provizi, které se obvykle pohybuje v rámci desítek korun – rozhodně na tom nezbohatneme. Je to jediný potenciální zdroj příjmů, který máme, a i přesto jsme ve ztrátě, což nám nevadí, protože pro peníze to rozhodně neděláme. Každopádně, web, hosting, pneumatiky, benzín, to vše něco stojí a pokud nás chcete podpořit, vemte si přes nás aspoň to povinné ručení :) Díky moc!