fbpx

Motoristický kalendář 2023


Máme pro vás malý dárek. Připravili jsme sdílený kalendář všech významnějších motoristických akcí: autosalony, závody F1 i WRC, Le Mans, Legendy, ale i naše Revheadí srazy. Každý zvás si může kalendář přidat do svého Google kalendáře, případně do Outlooku, Thunderbirdu nebo dalších kalendářových aplikací.

Možná ten pocit taky znáte. Každý rok v půlce června zaplaví instagram fotky krásných historických aut brázdící italské silnice během Mille Miglia a vy si říkáte – „sakra, to jsem chtěl vidět naživo“. Ale za rok se to zopakuje, protože kdo si v březnu vzpomene, že by měl začít plánovat výlet do Itálie, když je venku ještě sníh? Jaro vždycky přijde rychleji, než se na něj připravíme. 😬

Proto jsme už v lednu sestavili kalendář všech zajímavých motoristických akcí na celý rok a průběžně ho budeme aktulizovat. Pokud máte tip na akci, která nám v kalendáři chybí, dejte nám vědět. Zatím jsou v kalendáři tyto události:

  • Všechny závody F1 a WRC
  • Významné závody jako 24h LeMans nebo 24h Nürburgring
  • Motoristické slavnosti jako Goodwood, Concorso d’Eleganza Villa d’Este ale i pražské Legendy
  • Přibližný termín pro naše Otvírání a Zavírání sezóny

A jak si kalendář přidat?

Postup je jednoduchý:

  1. Otevřete svůj Google kalendář (případně Outlook, aplikaci Calendar na Macbooku atd)
  2. V levém sloupci uvidíte „Jiné kalendáře“ a vedle toho malé „+„. Klikněte na něj
  3. Z nabídky vyberte „Pomocí adresy URL“
  4. Do pole „URL kalendáře“ vložte adresu níže a klikněte na tlačítko „Přidat kalendář“
https://calendar.google.com/calendar/ical/bd95bbea75d193a2e101fbbb48261f2fd409ae3fb3e7aca1e9a32d5d96d3ff0a%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Pokud používáte Macbook, otevřete aplikaci Calendar, na klávesnici stiskněte „alt + cmd + S“ a vložte odkaz výše. U dalších aplikací bude postup podobný.

Na Macu je postup ještě jednodušší

Kalendář si můžete kdykoliv skrýt, změnit jeho barvu nebo se z něj odhlásit. Budeme ho aktualizovat i pro rok 2024 a dále.

Pokud se na kalendář nejdřív chcete podívat, tak tady je:

Snad vám kalendář udělá radost a už vám žádná akce neuteče. Pokud máte nějaký tip na vylepšení, dejte nám vědět.


Michal je původní zakladatel Revheada a tak se stará i o chod webu. Živí ho marketing, ale životní láskou jsou pořád auta. Nemá rád regulace a o to víc v silniční dopravě. Protože je konzerva, tak rád řadí manuálem a preferuje atmosféry s šesti válci a pohonem vzadu - proto jsou jeho srdcovkou starší BMW a Porsche.