Motoristický kalendář 2023 v počítači

Motoristický kalendář 2023

Všechny akce ve vašem kalendáři, aby vám už nic neuniklo

Máme pro vás malý dárek. Připravili jsme sdílený motoristický kalendář na rok 2023 se všemi významnějšími akcemi: autosalony, závody F1 i WRC, Le Mans, Legendy, ale i naše Revheadí srazy. Každý zvás si může kalendář přidat do svého Google kalendáře, případně do Outlooku, Thunderbirdu nebo dalších kalendářových aplikací.

Možná ten pocit taky znáte. Každý rok v půlce června zaplaví instagram fotky krásných historických aut brázdící italské silnice během Mille Miglia a vy si říkáte – “sakra, to jsem chtěl vidět naživo”. Ale za rok se to zopakuje, protože kdo si v březnu vzpomene, že by měl začít plánovat výlet do Itálie, když je venku ještě sníh? Jaro vždycky přijde rychleji, než se na něj připravíme.

Proto jsme už v lednu sestavili kalendář všech zajímavých motoristických akcí na celý rok a průběžně ho budeme aktulizovat. Pokud máte tip na akci, která nám v kalendáři chybí, dejte nám vědět. Zatím jsou v kalendáři tyto události:

  • Všechny závody F1 a WRC
  • Významné závody jako 24h LeMans nebo 24h Nürburgring
  • Motoristické slavnosti jako Goodwood, Concorso d’Eleganza Villa d’Este ale i pražské Legendy
  • Přibližný termín pro naše Otvírání a Zavírání sezóny

A jak si kalendář přidat?

Postup je jednoduchý:

  1. Otevřete svůj Google kalendář (případně Outlook, aplikaci Calendar na Macbooku atd)
  2. V levém sloupci uvidíte „Jiné kalendáře“ a vedle toho malé „+„. Klikněte na něj
  3. Z nabídky vyberte „Pomocí adresy URL“
  4. Do pole „URL kalendáře“ vložte adresu níže a klikněte na tlačítko „Přidat kalendář“
https://calendar.google.com/calendar/ical/bd95bbea75d193a2e101fbbb48261f2fd409ae3fb3e7aca1e9a32d5d96d3ff0a%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Pokud používáte Macbook, otevřete aplikaci Calendar, na klávesnici stiskněte “alt + cmd + S” a vložte odkaz výše. U dalších aplikací bude postup podobný.

Na Macu je postup ještě jednodušší

Motoristický kalendář 2023 si můžete kdykoliv skrýt, změnit jeho barvu nebo se z něj odhlásit. Budeme ho aktualizovat i pro rok 2024 a dále.

Pokud se na kalendář nejdřív chcete podívat, tak tady je:

Snad vám motoristický kalendář udělá radost a už vám žádná akce neuteče. Pokud máte nějaký tip na vylepšení, dejte nám vědět.

Total
0
Shares
Mohlo by se vám líbit