fbpx
Revhead society banner 2021

Revhead Society je skupina automobilových nadšenců, kteří se rádi zajedou projet a pokecat s ostatními. Každý rok organizujeme minimálně dva srazy, o kterých informujeme ve Facebookové skupině Revhead Society nebo emailem ty, kteří se zaregistrují pomocí tlačítka níže.

Přijetí do skupiny není automatické, ale pomáhá, pokud už ve skupině nekoho znáte nebo pokud máte zajímavé auto. Nebo pokud z vaší odpovedi ucítíme, že jste nadšenec, kterého chceme potkat. 😉


Revhead Society v číslech


182
Dnešní počet členů
14
Navštívené země
27
Celkový počet akcí
2015
Rok založení

Sdílený kalendář akcí

Pokud používáte Google kalendář nebo některou některou z kalendářových aplikací, mohl by vám udělat radost náš sdílený kalendář. Obsahuje:

  • ✅ Všechny naše akce
  • ✅ Kalendář závodů F1, WRC a významné závody (Le Mans, 24h Nürburgring apod)
  • ✅ Motoristické slavnosti jako Legendy, Goodwood, Mille Miglia, Villa d’Este a další
  • ✅ Průběžně budeme přidávat i autosalony a další akce, o kterých by měl každý revhead vědět

Jak na to?

  1. Otevřete si Google Kalendář
  2. V levém sloupci uvidíte „Jiné kalendáře“ a vedle toho malé „+„. Klikněte na něj
  3. Z nabídky vyberte „Pomocí adresy URL
  4. Do pole „URL kalendáře“ vložte adresu v šedém rámečku pod tímto textem a klikněte na tlačítko „Přidat kalendář“
https://calendar.google.com/calendar/ical/bd95bbea75d193a2e101fbbb48261f2fd409ae3fb3e7aca1e9a32d5d96d3ff0a%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Novinky

Uzavírání sezóny 2022

Letošní uzávírání bylo tak trochu jiné - přesně v duchu "čím víc toho plánujete, tím víc se toho nepovede". I tak se akce překvapivě vyvedla a znovu se potvrdilo, že když se sejdou fajn lidi, jde si užít i velmi zamračený den.


Rakouský Roadtrip 2022: Silvretta, Nockalmstrasse a Grossglockner

I letos jsme vyrazili na tradiční redakční roadtrip s cílem odškrtávat si další průsmyky z to-do listu. Aby nás ceny benzínu nezruinovaly úplně, omezili jsme se jen na Rakousko a k tradičnímu Grossglockneru přidali průsmyky Silvretta a Nockalmstrasse. Ale za to se zúčastnily tři šestiválce.


Revhead Society: Otevírání sezóny ’22

Máme za sebou tradiční sraz Otvírání sezóny s Revhead Society. Opět se ukázalo hodně Porsche, BMW, Lotusů, Nissanů Z, hot hatche a další sportovní nebo stylová auta. Velmi příjemný sraz na Ecce Homo u Šternberku se super atmosférou. Těšíme se na další.


Jak to bude s letošními akcemi

Letos startujeme už naší sedmou oficiální sezonu a to znamená opět jarní otevírací akci a podzimní zavírací. A mezi tím si dáme v létě pár menších projížďek. Ale pár věcí bude jinak. Možná jste si všimli, že jsme už natěšeně oznámili květnové otvírání sezóny, abychom ho po pár dnech zase částečně odvolali. Nedělali jsme to rádi, ale donutily nás k tomu okolnosti. Proto jsme se...

Pokračovat


Stránka 1 z 41234

Pojďte se s námi projet! Pokud máte aspoň trochu fajn auto a benzín v krvi, přidejte se k nám – stačí kliknout na tlačítko vedle: