několik sportovních vozů bmw a porsche vedle sebe na akci revhead society

Revhead Society

Revhead Society je skupina automobilových nadšenců, kteří se rádi zajedou projet a pokecat s ostatními. Každý rok organizujeme minimálně dva srazy, o kterých informujeme ve Facebookové skupině Revhead Society nebo emailem ty, kteří se zaregistrují pomocí tlačítek níže.

Přijetí do skupiny není automatické, ale pomáhá, pokud už ve skupině nekoho znáte nebo pokud máte zajímavé auto. Nebo pokud z vaší odpovedi ucítíme, že jste automobilový nadšenec, kterého chceme potkat. 🙂

Co vás čeká? Minimálně dva srazy v podobě Otvírání a Zavírání sezóny. V průběhu roku pak pár menších srazů, pár roadtripů, a když to vyjde, tak i okruhové akce. Akce jsou neveřejné a pouze na pozvání.

Většina členů je z Moravy, takže společné akce se koncetrují právě tam. Děláme to ve dvou, zdarma, ve volném čase, proto zatím nečekejte profesionální zázemí. Ale o to uvolněnější je atmosféra našich akcí. 🙂

Novinky


Pokud se chcete přidat, dejte nám o sobě vědět. Ideálně se přihlašte do Facebookové skupiny. A pokud nemáte Facebook, nebo chcete dostávat připomínky i do mailu, využijte druhé tlačítko.