několik sportovních vzů vedle sebe se západem slunce

O nás

Auta patří k nejlepším vynálezům historie. Dala nám obrovskou svobodu, spoustu možností a hromadu zábavy a radosti.

Na tomto webu jim vzdáváme poctu. Píšeme o jejich minulosti i budoucnosti, testujeme novinky i starší kousky, a bráníme jejich místo v naší civilizaci, která je k nim stále nepřátelštější.

A protože jen psát nestačí, založili jsme Revhead Society, skupinu pro stejné nadšence, jako jsme my. Pro její členy pořádáme srazy, občasné projížďky a plánů do budoucna je mnohem víc.

Kdo jsme?

Za projektem stojí Michal a Jirka. Dva petrolheadi, kteří začali psát svoje blogy ještě, když to bylo cool, a když ještě šetřili na svoje první ojetiny. V roce 2013 se potkali, spojili síly a vznikla myšlenka na web i pořádání akcí.

Michal se stará o web a sociální sítě, fotí a píše. Jirka táhne naši offline komunitu a organizuje srazy.

Další občasné přispěvatele a jejich články najdete tady.

Co ten název?

Revhead je australský výraz pro nadšence do vysokých otáček, rychlostí a výkonných motorů. A protože první verze webu vznikala v dobách, kdy se jeden z nás motal studijně po Austrálii, a všichni v redakci milujeme vytáčení motorů co nejvíš to jde, byla to první volba. Která už nám zůstala.

Kam dál?

Na web dáváme jen pár článků měsíčně. Nejsme klasický automobilový magazín, který píše o všech novinkách, ani nepřebíráme články odjinud. Jdeme cestou našeho původního obsahu – naše testy aut, naše tipy na silnice a roadtripy, naše komentáře k dění kolem aut.

Jsme i na Facebooku, Instagramu a občas dáme něco i na Twitter. Můžete se taky přihlásit k našemu newsletteru.