fbpx

První letošní výlet s Revhead Society

Letos jsme chtěli zase uspořádat Revheadí otevírání sezóny stejně jako v minulém roce. Okolnosti však byly proti nám. Buď to nevycházelo mně, nebo některým našim hlavním velvyslancům. Proto se náš letošní první výlet uskutečnil až na přelomu května a června a účast byla slabší než loni. Holt lidi už nejsou tak natěšení jako po zimě. Je to pro nás poučení.

 

Sraz byl jako obvykle v Uherském Brodě na Benzině a sešlo se nám mé BMW 330i, Liborovo ST, Laďovo brzy cirkusové Clio RS a také se k nám přidal Petr a Michal s jejich BMW. Cílovou destinací byl opět Jankóv vršok, kde máme odzkoušeno, že naším koníčkem nikoho nerušíme. Provoz je zde totiž vždy minimální.

Hezkým zpestřením byla i návštěva skupinky autařů ze Slovenska. Renault Megáne RS, Subaru BRZ a hlavně 850 kilové monstrum s karosérii jedničkového Golfu s motorem 1.8T. Těšíme se příště snad i s vámi! Pro aktuální informace sledujte naši skupinu na facebooku.


Jirka je spoluzakladatelem Revheada a protože nevynechá jedinou příležitost se setkat s lidmi podobně nakaženými motorismem, založil komunitu Revhead Society. Vystudoval automobilní a dopravní inženýrství a i jeho profesní práce se motá kolem vývoje motorů. Na slovo diesel zakleje.