dvě modrá BMW 330i a jedno bílé BMW Z4

Revheadí vyjížďka: Falkenstein 2016

Není nutné vždy jezdit až do Alp

Že neplánované akce jsou ty nejlepší, jsme se přesvědčili minulou sobotu. V pátek jsem musel na oslavu do Brna, ale zbytek víkendu byl volný. Rychle jsem tedy využil situace a po pátečním ovíněném uvítání a sobotním ranním bolehlavu jsem již žhavil dráty brněnských kamarádů, jestli neuděláme Revheadí vyjížďku. No, pravda je taková, že mi to málem můj stav neumožnil, ale to už je úplně jiný příběh… :)

Trasu měl na starosti Michal a sraz jsme si dali v Pasohlávkách. Po zjištění, že u našich jižních sousedů je, na rozdíl od nás, hned za hranicemi téměř nulový provoz a minimum pumpičkářů, zamířili jsme právě tam. A to i když nám nejedna uklouzaná zatáčka naznačila, že ne nadarmo jsou Rakušané bráni za největší zemědělce v Evropě. Tolik prachua a tak uklouzanou suchou silnici jsem ještě nikde neviděl. Jemný přášek dokázal vyvolát nenadálé pocity úzkosti – přesně v duchu hesla “adrenalin je náš kamarád”. :) Kruhový objezd ve Falkesteinu by mohl vyprávět…

V Rakousku jsme určitě nebyli naposledy. Krásné táhlé zatáčky a nádherné fotogenické prostředí musíme ještě letos navštívit. Překvapením bylo i vstřícné chování místních domorodců při tvorbě fotoreportu, za který můžeme poděkovat Tomášovi.

Total
0
Shares
Mohlo by se vám líbit