fbpx

Revhead je zpět!


Revhead slaví už páté narozeniny a tak si nadělil decentní facelift. Snad se vám nová grafika bude líbit. Dali jsme si záležet na tom, aby se obsah dobře četl na desktopu i na mobilních zařízeních. Aby bylo snadné rychle procházet fotky i videa a debatovat v komentářích. Do budoucna máme s webem velké plány, takže bylo potřeba ho na to už teď připravit. O tom ale až příště… ;)

Výraznou změnou prošlo logo. Jak se vám líbí? Dejte nám vědět dolů do komentářů. A když už jsme u komentářů, přešli jsme na diskusní systém Disqus. V něm si můžete vytvořit profil, dostávat odpovědi na vaše komentáře do emailu a má spoustu dalších skvělých funkcí, o kterých ani nevíme. Rozšířili jsme i tým. Už to není osobní blog, protože je nás tu víc. Osobní styl psaní a názorový přístup ale zůstává!

Pokud vám to nebude vadit, zrecyklujeme sem pár starších článků – jednak nám to pomůže se SEO a navíc, když už jsme se s nimi psali, byla by škoda je jen tak smazat. O dalších novinkách zase až příště, teď je na čase se zase vrhnout do psaní – Revhead je zpátky!


Michal je původní zakladatel Revheada a tak se stará i o chod webu. Živí ho marketing, ale životní láskou jsou pořád auta. Nemá rád regulace a o to víc v silniční dopravě. Protože je konzerva, tak rád řadí manuálem a preferuje atmosféry s šesti válci a pohonem vzadu - proto jsou jeho srdcovkou starší BMW a Porsche.