fbpx

Povinné Ručení – Kalkulačka

Povinné ručení musíme mít všichni. Tak si aspoň vyberme to nejvýhodnější. Spolupracujeme se společností ePojištění.cz, kde mimochodem jeden z nás pár let pracoval. Proto víme, jak to funguje, a můžeme se zaručit za to, že tu najdete opravdu ty nejlepší nabídky povinného ručení. Vyzkoušejte formulář níže a vyberte si ze široké nabídky povinného ručení:

Proč Povinné ručení od Revheada? ePojištění.cz je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Díky objemům si může dovolit nabízet ty nejnižší ceny. Jak to víme? Jeden z nás v tomto oboru pár let působil, společnosti ePojištění dodal řadu spokojených zákazníků, zná se s managementem, zaměstnanci i majiteli a v neposladní řadě je i dlouholetým zákazníkem, stejně jako členové rodiny. To je důvod, proč jsme je pustili na náš web a proč s nimi spolupracujeme.

Nabídky na této stránce cenově zcela odpovídají nabídkám na stránce ePojištění. Při sjednání pojištění v žádném případě neplatíte nic navíc. ePojištění nám pouze přidělí menší provizi, které se obvykle pohybuje v rámci desítek korun – rozhodně na tom nezbohatneme. Je to jediný potenciální zdroj příjmů, který máme, a i přesto jsme ve ztrátě, což nám nevadí, protože pro peníze to rozhodně neděláme. Každopádně, web, hosting, pneumatiky, benzín, to vše něco stojí a pokud nás chcete podpořit, vemte si přes nás aspoň to povinné ručení. Díky.