fbpx
porsche 911 a bmw Z4 v horách s výhledem

Kdo jsme

Webů o autech je na internetech hromada. A blogů ještě víc. Tak dlouho jsme je sjížděli, až jsme museli taky něco začít psát. A tak vznikl i Revhead. Nemáme ambice informovat o novinkách, psát komplexní recenze nebo předstírat, že všemu rozumíme. Vlastně nemáme žádné ambice. Popravdě, Revhead je tak neambiciózní projekt, že dodnes netušíme proč a jak vznikl. Každopádně, občas sem něco napíšem a třeba to k něčemu povede.

O Revheadovi

Vymyslet název pro blog není sranda a sehnat volnou doménu už vůbec ne. Tak jsme vzali to první, co nás napadlo. A protože tenhle blog vznikal v dobách, kdy se jeden z nás studijně motal po Austrálii, a Revhead je australský výraz pro Petrolheada, volba byla jasná. Tohle je definice Revheada podle Urban Dictionary: „young male person obsessed by an excessively powerful motor vehicle. His car is more important than his driver’s licence, sex, drugs or rock’n’roll“. My tomu nerozumíme, ale prý to sedí.

Pojďte se s námi projet! Pokud máte zajímavé auto a benzín v krvi, přidejte se do naší Revhead Society. Každý rok děláme pro členy několik akcí.

Revheadí tým

Každý bydlíme na jiném konci republiky
a ještě nedávno jsme se neznali. Ale spojili jsme
síly (a blogy) a uvidíme, co z toho bude.


Michal

Původní Revhead

Původní zakladatel Revheada. Stará se o chod webu a ostatním kecá do jejich psaní. Nemá rád regulace a o to víc v silniční dopravě. Protože je konzerva, řadí manuálem a preferuje atmosféry s šesti válci a pohonem vzadu. Srdcovkou jsou starší BMW a Porsche.

Jirka

Náčelník Revhead Society

Revheadí spoluzakladatel, který nevynechá jedinou příležitost setkat se s lidmi podobně nakaženými motorismem. Proto založil komunitu Revhead Society. Vystudoval automobilní a dopravní inženýrství a tak se kolem vývoje motorů motá i v práci. Na slovo diesel zakleje.

Sun

Konzultant života

Znalec kubánských rumů, doutníků, dominantních žen a sexuálních praktik, na které si nikdo jiný z redakce netroufne. Po silnicích východní Moravy prohání Clio RS, ale vždy o trochu pomaleji, než by zbytku redakce přišlo adekvátní. Je to labužník každým coulem.

Ji Rka

Vzdušná podpora

Druhý Jirka je náš akční hrdina. Jako jediný se nebojí tlačit na limit i supersportovní motorky, řídit letadlo s 200 lidmi, jezdit s E46 po Praze na 19¨kolech, udržovat při životě starou A4 nebo být armádním právníkem. Pouští se do velkých věcí a občas o tom píše velké články.

členové Revhead society u aut